| Tortona hoekzetel 3,5-zit in Brio stof Beige | |
De Tortona zetel is een uitnodiging tot ontspannen en
genieten. Zijn omarmende armleuningen en zachte, afgeronde vormen stralen
warmte en gezelligheid uit. Terwijl de royale vulling met premium mousse
een uitzonderlijk comfort geeft dat elke zitervaring naar een hoger niveau
tilt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 342 cm |
| Diepte | 190 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Diepte zitting | 78 cm |


| Webartikelnummer |
| 651344+651938 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 tot 4 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 3,5-zit met lang XL ligstuk links en open einde rechts |
| Collectie product | Tortona |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 1 - 2 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |



