| Trapani tapijt Ecru 160x230cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Webartikelnummer | 647519 |
| Collectie product | Trapani |
| Netto gewicht Product | 11 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek |


| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |



