
| Tribeca theelicht geribbeld glas Steel Grey Ø11xH12cm | |
De minimalistische Tribeca collectie is een prachtige samenspel vazen en theelichten. Sterk op zichzelf, met een theelicht of een echt statement piece in combinatie met kleine boeketten, grote bloemen of sobere seizoenstakken. Dankzij het lichtspel van het gekleurde glas en de esthetische geribbelde structuur creëert de Tribeca. Deze collectie bestaat uit 5 afmetingen in 3 tinten, wat het leuk maakt om de verschillende kleuren, hoogtes en diameters met elkaar te combineren. Enkel verkrijgbaar in onze showrooms. Vind hier de dichtstbijzijnde showroom.
| |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 11 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Webartikelnummer | 112907 |
| Netto gewicht Product |
| 0 |
| Kleur | Grijs |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 0.6 kg |