

| Troia tapijt Ecru rechthoekig 240x340 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 240 cm |
| Lengte | 340 cm |
| Webartikelnummer | 647006 |
| Collectie product | Troia |
| Netto gewicht Product | 11 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |