

| Tropez II schilderij zwart ecru in walnoot frame 70x100cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Webartikelnummer | 652811 |
| Netto gewicht Product | 1.8 |
| Kleur | Zwart |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |