| Tubo hoekzetel 3,5-zit in Mezzo stof Ecru | |
| De Tubo zetel combineert comfort en elegantie. De vloeiende lijnen en zachte rondingen brengen rust. Dankzij de hoge rugleuning en modulaire opbouw past de Tubo zich moeiteloos aan jouw stijl aan. Kies uit een ruime selectie verfijnde stoffen voor een luxe uitstraling en optimaal comfort. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 283 cm |
| Diepte | 178 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |


| Afneembare hoes |
| Nee |
| Webartikelnummer | 629188+629573 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 tot 4 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 3,5-zit met ligstuk rechts |
| Collectie product | Tubo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Ecru |
| Stof collectie | Mezzo |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

