



| Eettafel Tulipo onderstel zwart metaal met Finesso blad in gerecycleerde teak | |
| Op zoek naar een gezellige tafel zonder scherpe hoeken? Dan is deze ronde tafel echt iets voor jou. Kenmerkend aan deze tafel is de feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het teaken tafelblad is hier een uitstekend voorbeeld van. De warme kleur, grove nerven en duidelijke noestvorming van gerecycleerde teak geven deze tafel een karaktervolle en authentieke uitstraling. Het tafelblad zelf bestaat uit inzetstukken met subtiele hoogteverschillen, wat de ambachtelijke look van deze tafel verder versterkt. Het metalen, centrale onderstel met kenmerkende tulp of trompetvorm is niet alleen een streling voor het oog maar is ook erg praktisch. Geen tafelpoten meer die in de weg staan waardoor de ruimte maximaal kan gebruikt worden en er nooit benen of stoelen tegen de tafelpoot kunnen zitten. Bovendien werd deze poot voorzien van zwarte gepoederlakte coating waardoor deze kleurvast is, lang meegaat en goed bestand is tegen krassen. Totale afmeting: diam. 120 x H 76. 60 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 76.6 cm |
| Webartikelnummer | 74677+69367 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 4 personen |
| Type poten | Trompet |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Gerecycleerde teak |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Gerecycleerde teak |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |