



| Vasco barstoel in Cuiro leder Nero |
| Breedte | 42 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Hoogte zitting | 66 cm |
| Webartikelnummer | 44375+81051 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Vasco |
| Draaibaar | Nee |


| Afneembare hoes |
| Nee |
| Materiaal zitting | Leder |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Detailkleur zitting | Nero |
| Stof collectie | Cuiro |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

