
| Vasco hoge barstoel in zwart metaal met zitting in Fuga stof Natural | |
| De Vasco barkruk straalt klasse en stijl uit. De zorgvuldig vormgegeven zitting met opstaande rand zorgt voor een comfortabele zitervaring. Deze veelzijdige barkruk is verkrijgbaar in twee hoogtes, perfect afgestemd op jouw keukeneiland of bartafel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 43 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Hoogte zitting | 76 cm |
| Diepte zitting | 36 cm |
| Breedte zitting | 43 cm |


| Webartikelnummer | 44376+633232 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Vasco |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fuga |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart metaal |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 45000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

