

| Zivo tapijt Moon Beam 240x360cm | |
| Zijn rustgevende tinten en polyvalente karakter maken van de Zivo in kleur Moon Beam een echte must-have voor jouw interieur. De lage pool en unieke handgeweven textuur maken dit tapijt geschikt voor zowel intensief als decoratief gebruik. In het salon of onder jouw eettafel, met de Zivo kan je alle kanten uit. Bovendien is dit tapijt handgemaakt van wol, viscose en katoen. Hierdoor combineert deze het luxueuze en duurzame karakter van wol met een uitstekende slijtvastheid. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 40255 |
| Collectie product | Zivo |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 23.8 kg |