



| Eettafel Novaro onderstel in zwart metaal met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Black Obsession 180 x 100 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. De vuurgekleurde lijnen op het zwarte blad zorgen voor een mooi contrast in schakering en patroon. De kleuren van de lijnen variëren tussen rood en bruin, wat deze tafel een prachtige marmerlook geeft. Het Black Obsession tafelblad is een meerwaarde in elk interieur dankzij zijn luxueuze en warme uitstraling. Het onderstel met wijd uitlopende U-vorm geeft jouw tafel een moderne en elegante look. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| 64583+88829+88894 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Type poten | Novaro - wijd uitlopende U vorm |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Novaro |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Black Obsession |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |