
| Eettafel Artisano met blobvormig blad in Claylime kleur Chalk 260 x 117 x 76 cm | |
| Artisano vertaalt organische inspiratie naar een rustige, architecturale tafel. Afgeronde lijnen en zachte verhoudingen brengen de natuur naar binnen. Het blad oogt robuust, maar voelt zacht aan door de afgeronde rand. De poten hebben de kracht van een zuil en brengen rust en draagkracht in het ontwerp. Stevig, met een zachte uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 117 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | CB_3_1656 |
| Vorm tafelblad | Blob |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Artisano |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Chalk |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Chalk |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | België |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |








Artisano vindt zijn oorsprong in de natuur. In kiezelstenen. Bladeren. Rotsen langs het water. De vormen zijn afgerond. Vloeiend in lijn. Zacht in elke overgang. De rand van het blad is robuust en benadrukt het organische karakter. Een biofiel ontwerp met krachtige poten. Cilindrisch opgebouwd als een zuil. Dragend. Stabiel en toch licht in uitstraling. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Eén collectie.

