



| Eettafel Artisano met leafvormig blad in Claylime kleur Moonglade 300 x 130 x 76 cm | |
| Artisano vertaalt organische inspiratie naar een rustige, architecturale tafel. Afgeronde lijnen en zachte verhoudingen brengen de natuur naar binnen. Het blad oogt robuust, maar voelt zacht aan door de afgeronde rand. De poten hebben de kracht van een zuil en brengen rust en draagkracht in het ontwerp. Stevig, met een zachte uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer |
| CB_3_1679 |
| Vorm tafelblad | Leaf |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Artisano |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Ecru |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Moonglade |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | België |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |