



| Verlengbare eettafel Extensio onderstel in natuurkleurige eik met rechthoekig blad in natuurkleurige eik 180 x 90 x 76 cm | |
| Deze rechthoekige eettafel is volledig gemaakt uit natuur eik. Dit is een populaire harde houtsoort met een slijtvast, tijdloos en duurzaam karakter. De noesten, nerven en kleurverschillen zorgen voor een warm en authentiek gevoel. Deze tafel is verlengbaar dankzij het geïntegreerde vlindersysteem. Hiermee kan je eenvoudig, op minder dan 1 minuut de tafel verlengen. Zo kunnen er 4-6 extra gasten aanschuiven. Een bijkomend voordeel aan dit systeem is dat je geen losse onderdelen hoeft op te bergen en dat je optimaal gebruik kunt maken van de ruimte tussen de poten. Tafelblad in fineer eik. Dikte tafelblad: 2,9cm. Totale afmeting: L 180/280 x B 90 x H 76 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Lengte uitgeschoven | 280 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |


| Webartikelnummer | 629941+629935 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Extensio |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 10 - 11 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |