| Eettafel Clino onderstel in zwart metaal met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta Luxe 260 x 110 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 64580+64577+88885 |


| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calacatta Luxe |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Ultrasoft |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

